پکیج رادیانت

 

 فهرست مطالب:

 • تعمیر پکیج رادیانت در اردبیل:
 • تعمیرات پکیج رادیانت در محل :
 • هزینه تعمیر پکیج رادیانت چقدر است ؟
 • خدمات دیجی سرویس اردبیل برای پکیج رادیانت:
 • سرویس پکیج رادیانت :
 • از کجا بفهمیم که به رسوب زدایی پکیج نیاز است ؟
 • نصب پکیج رادیانت:
 • برخی مشکلات رایج در پکیج رادیانت :
 • کد خطای پکیج رادیانت :
 • برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج رادیانت چه باید کرد؟
 • در پاسخ به این سوال که تعمیر پکیج رادیانت بصرفه است یا خرید پکیج رادیانت؟
 • چه عواملی بر تعرفه تعمیرات پکیج رادیانت موثر می باشد ؟!
 • پکیج رادیانت ساخت کدام کشور است؟
 • خرید پکیج رادیانت از دیجی سرویس اردبیل:
 • ویژگی های پکیج رادیانت:
 • تعمیرکار پکیج رادیانت:
 • تعمیر پکیج رادیانت در اردبیل:
 • ضمانت ۶ ماه تعمیر پکیج رادیانت:
 • چرا تعمیرکار پکیح خود را باید از دیجی سرویس اردبیل سفارش دهید:

 

اعزام کارشناس به تمامی نقاط اردبیل ، نیر ،نمین ، آستارا و هیر

ثبت درخواست

تعمیر پکیج رادیانت ( Radiant water heater repair) دیجی سرویس اردبیل با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص برای تعمیر پکیج رادیانت  میزان رضایت مندی قابل توجهی از مشتریان خود بدست آورده است. دیجی سرویس اردبیل آماده ارائه خدمات تعمیر پکیج رادیانت سرویس پکیج رادیانت در سراسر اردبیل به شما شهروندان می باشد. نیروهای ما خود را در سریع ترین زمان مکن به محل می رسانند تا مشکل پکیج رادیانت شما را برطرف کنند.
بسیاری از افراد فکر میکنند که اگر بخواهند خیلی سریع برای تعمیر پکیج رادیانت با مجموعه ها تماس بگیرند باید هزینه زیادی برای تعمیرات بپردازند اما خیالتان آسوده مجموعه دیجی سرویس اردبیل با درار بودن سابقه طولانی به همراه کادری مجرب آمادگی این را دارد که بتواند در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شده و تعمیرات پکیج رادیانت را با کمترین نرخ بازار انجام دهد انجام دهد .
امروزه یکی از بهترین برندهای پکیج موجود در بازار پکیج‌های رادیانت می‌باشند. در برخی موارد ارورهایی در پکیج رادیانت شما به وجود می‌آید که باید در این شرایط با متخصصین دیجی سرویس اردبیل تماس حاصل نماید تا پکیج شما ایتدا عیب یابی سپس تعمیر شود.

تعمیر پکیج رادیانت در اردبیل:

 

تعمیر پکیج خود را با اطمینان خاطر به گروه فنی مهندسی دیجی سرویس اردبیل بسپارید ، این مجموعه با داشتن بیش از ۷ سال سابقه در زمینه ارائه خدمات انواع پکیج گرمایشی آماده انجام هرگونه تعمیرات پکیج رادیانت شما عزیزان میباشد.
در صورت نیاز به تعمیرکار پکیج رادیانت کافیست از طریق فرم درخواست خدمات اطلاعات خود را برای ما راسال کرده و یا از طریق تماس با یکی از شعب دیجی سرویس اردبیل با ما در تماس باشید ، تکنیسین در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به تعمیر پکیج رادیانت شما اقدام خواهد کرد.
در تمامی تعمیرات پکیج رادیانت توسط کارشناسان دیجی سرویس اردبیل از قطعات یدیکی اصلی استفاده خواهد شد ، و ارائه ضمانت نامه ۶ ماه به مشتریان عزیز باعث آسودگی خیال و رضایت مشتریان عزیز است.

تعمیرات پکیج رادیانت در محل :

 

در بیشتر مواقع امکان تعمیر پکیج رادیانت در محل وجود دارد. همچنین تعمیرکار ارسالی از طرف دیجی سرویس اردبیل با توجه به وضعیت شرح داده شده توسط مشتری پیش بینی های لازم جهت آوردن قطعات یدکی را انجام داده و تمام سعی وی این است که بتواند در کمترین زمان ممکن و در همان محل پکیج بوش شما را تعمیر نماید.
خدمات تعمیر پکیج رادیانت در محل، در همه جای شهر اردبیل انجام می شود و شما می توانید جهت اخذ این خدمات فقط با ما تماس بگیرید و مشکل خود را عنوان کنید تا کارشناسان ما بهترین سرویسکار منطقه را برای شما ارسال کنند.

هزینه تعمیر پکیج رادیانت چقدر است ؟

 

برای جواب این سوال نمی شود، همین لحظه هزینه ای ثابت و مشخص اعلام کرد. زیرا تا زمانی که علت و میزان خرابی پکیج مشخص نشده نمی توان هزینه ای را اعلام کرد. بهترین راه برای اطلاع از هزینه تعمیر پکیج تماس با تعمیرکار پکیج رادیانت است تا پکیج دیواری توسط تعمیرکار مورد بازدید و بررسی قرار گیرد.

خدمات دیجی سرویس اردبیل برای پکیج رادیانت:

 

 • نصب پکیج رادیانت
 • سرویس پکیج رادیانت
 • تعمیر پکیج رادیانت

سرویس پکیج رادیانت :

 

هموراه بسیاری از مردم تا زمانی که دستگاه های برقی خود دچار مشکل جدی نشوند ، اقدام به سرویس و رسیدگی به آنها نخواهند کرد.در صورتی که وسایل برقی در صورت سرویس و رسیدگی ماهانه و سالانه هرگز نیاز به تعمیر نداشته و طول عمرشان نیز بیشتر خواهد شد.
پکیج دیواری نیز مانند سایر این وسایل برقی به دلیل تجمع رسوبات و قرار گرفتن در معرض گرمای زیاد به صورت سالانه نیاز به سرویس و اسید شویی دارد.که در صورت عدم توجه به این امر مهم شما شاهد از کار افتادن قطعات پکیج خود خواهید بود.
با توجه به هزینه های بالای تعمیر پکیج بهتر است ، به صورت سالانه سرویس پکیج خود را توسط افراد مطمئن انجام دهید.
سرویس پکیج دارای مراحلی است ، که همگی باید به دقت انجام شود ، در ادامه مقاله با ما همراه باشید ، تا نکات مهمی درباره سرویس پکیج رادیانت را به شما عزیزان متذکر شویم :

مراحل سرویس پکیج رادیانت توسط دیجی سرویس اردبیل :

 • رسوب زدایی پکیج رادیانت
 • سرویس پلوت دستگاه
 •  هواگیری رادیاتاب
 • چکاب و سرویس کلی دستگاه
 • سرویس شعله پکیج رادیانت
 •  شستشو کامل پکیج رادیانت
 •  سرویس و تعمیر و تنظیم قطعات
 • عیب یابی کد های خطا

فواید رسوب زدایی و سرویس پکیج رادیانت:

با انجام سرویس پکیج، به افزایش بازدهی و راندمان دستگاه کمک کرده ایم.
با صرف هزینه اندک به منظور سرویس های دوره ای از پرداخت هزینه بیشتر برای تعمیر آن جلوگیری می کنیم.
پیش از خرابی و از کار افتادن دستگاه از وقوع آن جلوگیری کرده و نسبت به سلامت یا معیوب بودن پکیج آگاهی پیدا می کنیم.
در سرویس و رسوب زدایی پکیج با تمیز کردن دستگاه آن را جرم گیری کرده و ظاهر پکیج زیبا می شود.

از کجا بفهمیم که به رسوب زدایی پکیج نیاز است ؟

 

 • فشار آب گرم در دوش حمام و شیر آشپزخانه بسیار کم است.
 • پکیج روشن می شود اما آب به خوبی گرم نمی شود.
 • مدت زمان زیادی طول می شد که آب گرم شود.
 • شوفاژ و رادیاتور ها به خوبی گرم نمی شوند.
 • زمانی که پکیج روشن می شود ، صدای تق تق می دهد.
 • فشار و بار سنج پکیج بی دلیل بالا می رود.
 • در پکیج ارور شماره ۷۰ روشن می شود.
تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

سرویس پکیج هر چند وقت باید انجام شود؟

سرویس کامل: در این نوع سرویس پکیج تمامی قطعات مورد بازبینی قرار می گیرند و بررسی می شوند، در این نوع دستگاه به طور کامل سرویس می شود، اگر مدت زمان طولانی از سرویس و رسوب زدایی پکیج می گذرد بهتر است این نوع سرویس را انتخاب کنید تا به نتیجه مطلوب در کارایی آن برسید.

سرویس دوره ای: این سرویس پکیج عموما در بازه های زمانی چند ماهه صورت می گیرد و به دلیل کوتاه بودن زمان بین دو سرویس، کار آن سبک تر است و دستگاه به ندرت دچار مشکل خواهد شد، بهتر است پس از خرید و نصب دستگاه از همان ابتدا با روند سرویس دوره ای پکیج پیش بروید، ساده بودن این نوع سرویس به حدی است که با افزایش تجربه و اطلاعات خودتان نیز می توانید آن را انجام دهید.

نصب پکیج رادیانت:

 

برای نصب و جا به جایی پکیج خود کافیست با دیجی سرویس اردبیل تماس حاصل نمایید در کمتر از یک ساعت نصاب حرفه ای پکیج برای شا اعزام خواهد شود.

قیمت نصب پکیج، چگونه محاسبه می‌شود؟

از سوالات متداول در زمینه نصب پکیج، هزینه نصب پکیج است. خوب است بدانید هزینه نصب پکیج رادیانت و هزینه نصب پکیج رادیانت ومتفاوت است. بنابراین یکی از عوامل موثر در هزینه نصب پکیج نوع برند کیج شما است. هزینه نصب پکیج با توجه به محل نصب و نوع پکیج شما متغیر است.و با توجه به ابزار به کار رفته برای هر مشتری این میزان متغییر خواهد بود.

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

 

برخی مشکلات رایج در پکیج رادیانت :

 

خاموش شدن مدام پکیج رادیانت:

زمانی که مشکل پکیج رادیانت شما خاموش شدن مدام پکیج است مشکلات متفاوتی وجود دارد.
در برخی موارد مشکل از برد دستگاه می‌باشد و علت دیگر خاموش شدن پکیج می‌تواند کم بودن فشار آب یا گاز هم باشد که با تنظیم فشار مشکل برطرف خواهد شد.در اینجا توصیه میشود با متخصصان دیجی سرویس اردبیل تماس حاصل نمایید.

سر و صدای پکیج رادیانت:

از مجموع علت‌های که باعث بروز سر و صدا در پکیج می‌شوند هوا گرفتن پکیج و یا رسوب گرفتن آن می‌باشد که در این صورت باید رسوب گیری و هواگیری پکیج رادیانت انجام شود.

استشمام بوی گاز از پکیج رادیانت :

اگر بوی نامطبوع گاز را اطراف پکیج خود استشمام کردید به احتمال زیاد این مشکل به دلیل وجود یک نشتی در پکیج شما است. این موضوع را باید بسیار جدی بگیرید چون ممکن است خطرات ناگواری را به دنبال داشته باشد. وجود نشتی می توان به دلیل گرفتگی لوله ها یا دودکش یا به دلیل خرابی فلوسوئیچ پکیج باشد. پس حتما در برخورد با این مشکل از تعمیرکار مجرب برای تعمیر پکیج رادیانت خود کمک بگیرید

انفجاری روشن شدن پکیج رادیانت:

دلایل مختلفی باعث بروز این اتفاق می‌شوند که در ادامه نام برده خواهد شد.در عیب یابی پکیج رادیانت زمانی که مشکل آن انفجاری روشن شدن پکیج است، تنظیم نبودن میزان گاز ورودی یکی از علت‌های آن است که با تنظیم کردن آن می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.
یکی دیگر از مواردی که باعث بروز این مشکل شده است تنظیم نبودن فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن الکتریکی می‌باشد.
دیگر علت‌های آن می‌تواند مسدود بودن دود کش و یا خرابی سوراخ‌های اطراف جرقه زن باشد.

بالا رفتن دمای آب خروجی پکیج:

در این صورت که دمای آب بالا می‌رود باید به چند نکته مهم توجه شود که یکی از آن‌ها توجه به میزان گاز ورودی پکیج است.
از دیگر علت‌های آن می‌تواند کم بودن فشار آب باشد.
یکی دیگر از علت‌های بالا رفتن دمای پکیج رادیانت گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب پکیج می‌باشد.

روشن نشدن پکیج رادیانت:

برای عیب یابی پکیج رادیانت در صورتی که روشن نمی‌شود باید ابتدا گاز ورودی بررسی شود چرا که در این حالت مشکل اصلی پکیج، گاز پکیج است.
در اولین مرحله باید شیلنگ گاز را بررسی کنید و مطمئن شوید که وصل است و گاز هم قطع نیست.
در مرحله بعد گاز را بررسی کنید چرا که ممکن است هوا درون لوله گاز باشد.
در برخی موارد هم این امکان وجود دارد که علت روشن نشدن پکیج فشار بالای گاز باشد که در این صورت باید تنظیم شود برای تنظیم آن بهتر است با اداره گاز تماس بگیرید.

علت نشان ندادن دمای درست آب در پکیج دیواری رادیانت :

این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل احتمال خرابی سنسور NTC دستگاه باشد که این مشکل را می توان با بررسی این قطعه و تعویض آن برطرف کرد.

علت زرد شدن شعله پکیج دیواری رادیانت :

این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل عدم مکش مناسب در دودکش، نبود هوای کافی، کثیفی مشعل ها، کمبود هوا در محیط اطراف پکیج، دوده داشتن در دیگ و دودکش باشد. که این مشکلات را می توان با بررسی مسیر دودکش برای برطرف کردن عدم مکش مناسب در دودکش ، تعبیه دریچه برای ورود و خروج هوا برای مشکل نبود هوای کافی، کنترل قطر مشعل برای عدم تناسب قطر با نوع گاز مصرفی، تمیز کردن مشعل ها و دیگ و دودکش برای برطرف کردن دوده در دیگ و دودکش برطرف کرد.

عیب یابی مخزن انبساط جهت تعمیر پکیج رادیانت:

. در اینجا برخی از علائم که نشان دهنده بروز مشکل در منبع انبساط است را بیان می کنیم: سیستم آب گرم ممکن است گرمای ضعیفی ایجاد کند، امکان نشتی وجود دارد، لوله ها ممکن است صدای سر و صدایی زیادی ایجاد کنند یا بترکند، همچنین نوسان فشار در پکیج می تواند از علائم خراب شدن منبع انبساط پکیج باشد.

بیشترین علل خرابی پکیج رادیانت :

انواع مختلفی از مشکلات وجود دارند که می‌توانند در هنگام استفاده از یک پکیج برای مدت طولانی با آن مواجه شوند. اگر پکیج شما را با منبع آب‌گرم کافی تامین نمی‌کند، اولین فکر که به ذهن می‌رسد این است که آیا پکیج قدرت لازم برای گرم کردن آب را دارد یا نه. گاهی ممکن است سناریویی وجود داشته باشد که در آن دریچه فشار فشرده می‌شود، دریچه باز می‌شود وقتی دما در مخزن بالاتر از حد آن است و بنابراین فشار درون مخزن را آزاد می‌کند. اگر شیر برای مدتی طولانی مسدود شود، خطر انفجار پکیج وجود دارد. شیرها را می‌توان به راحتی تمیز کرد، و شما برای آن نیاز به متخصص دارید. اگر سوپاپ را در فواصل زمانی منظم چک کنید، به پکیج رادیانت کمک خواهد کرد تا بادوام و امن‌تر شود. اگر در مورد مکانیزم شیرها مظنون هستید، عوض کردن آن ها بهترین گزینه است .

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

مشکل نشت آب در پکیج رادیانت:

مشکل نشت آب در پکیج رادیانت و به مرور زمان در این پکیج های خانگی پدیدار می شود، مشکل نشت آب در پکیج رادیانت به وسیله تکنسین های فنی دیجی سرویس اردبیل قابل حل می باشد، شما کافیست که با گرفتن تماس با متخصصین دیجی سرویس اردبیل مشکل بوجود آمده را با آن ها در میان بگذارید و کار تعمیر پکیج رادیانت و رفع مشکل نشت آب در پکیج بوش را به عهده آن ها بسپارید

هواگیری پکیج رادیانت:

هواگیری پکیج رادیانت یکی دیگر از مشکلاتی است که معمولا برای پکیج های رادیانت بوجود می آید، معمولا اگر شما سالهاست که یک پکیج رادیانت برای منزل خود خریداری و نصب کرده اید، قطعا با مشکل هواگیری پکیج رادیانت مواجه خواهید شد، و به کمک تعمیر کار پکیج برای تعمیر و هواگیری پکیج رادیانت نیاز داریدبا دیجی سرویس اردبیل تماس حاصل نمایید.

تغییر رنگ و بوی نامطبوع آب :

ممکن است بوی نامطبوعی از آب گرم و آب سرد ساطع شود اگر تنها آب سرد دچار این مشکل بود این امر به پکیج ارتباط ندارد ولی اگر آب گرم بوی نامطبوعی داشت نیاز است تا متخصصان شرکت ما بررسی‌های لازم را انجام دهند.

کد خطای پکیج رادیانت :

 

 

کد خطا مفهوم کد خطا
   
E01 عدم تشکیل یا تشخیص شعله
E02 افزایش دمای گرمایش به بیش از ۹۵ °c (فعال شدن کلید حرارتی)
E03 فعال شدن پرشر سوئیچ دود
H20 افت فشار آب مدار گرمایش
E05 اشکال در NTC شوفاژ
E06 اشکال در NTC آبگرم مصرفی
E14 انسداد دودکش یا اشکال در پرشرسوئیچ دود
E17 مدلار کردن شیر گاز
E18 نقص در مدار گرمایش
E21 خطا در برنامه ریزی پارامترها و یا از بین رفتن حافظه (خطای داخلی برد)
E22 خطا در برنامه ریزی پارامترها و یا از بین رفتن حافظه (خطای داخلی برد)
E35 خطا در حسگر شعله
E40 خرابی منبع تغذیه برد
F08 خطای یخ زدگی در مسیر گرمایش
F09 خطای یخ زدگی در مسیر مصرفی

 

برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج رادیانت چه باید کرد؟

 

۱) سرویس دوره ای پکیج رادیانت :
مطمئن ترین راه برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج انجام سرویس پکیج رادیانت بصورت دوره ای می باشد، چراکه تمامی اقداماتی که برای سرویس پکیج صورت می گیرد همگی از هزینه های گزاف تعمیر پکیج بوش می کاهد

۲) سرویس کامل پکیج رادیانت :
در صورت وجود خرابی در پکیج، تعمیرکار اقدام به بررسی، عیب یابی و تعمیر خواهد کرد ولی درصورتی که دستگاه سالم بوده ولی نیاز به سرویس داشته باشد اقدامات زیر انجام خواهد شد:
سرویس فن پکیج
تنظیم فلنچ دودکش
جرمگیری مبدل اصلی
سرویس الکترود جرقه زن
سرویس مشعل
سرویس کامل پمپ پکیج
تنظیم فشار گاز
جرم گیری مبدل ثانویه
سرویس مغزی شیر سه طرفه
تعویض کلیه اورینگ ها و واشرها ی دستگاه
شستشوی مدار- سرویس پرشر آب و…
۳) کنترل مداوم دودکش
۴) هواگیری پکیج
۵) جرم گیری و تعویض قطعات

دیجی سرویس اردبیل تخصصی ترین مرکز مجاز سرویس پکیج رادیانت و تعمیر پکیج رادیانت می باشد که در دارای مجرب ترین تعمیرکارانی می باشد که در سراسر اردبیل در تمام ایام هفته اماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد. شما می توانید در صورت بروز هر نوع مشکل جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیر پکیج بوش با ما تماس بگیرید.

در پاسخ به این سوال که تعمیر پکیج رادیانت بصرفه است یا خرید پکیج رادیانت؟

 

روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا پکیج رادیانت ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان دیجی سرویس اردبیل با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به تعمیر پکیج رادیانت شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیرات پکیج بوش ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه پکیج دیواری نو است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض پکیج بوش به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.

چه عواملی بر تعرفه تعمیرات پکیج رادیانت موثر می باشد ؟!

 

برای اطلاعات بیشتر شما باید بدانید که بطور کلی محاسبه اجرت تعمیر پکیج رادیانت به نوع و درجه خرابی بستگی دارد. در اینجا به ۳ مورد از عوامل موثر در تعرفه تعمیرات پکیج می پردازیم:

 • نوع خرابی پکیج رادیانت :

برای محاسبه تعرفه تعمیرات پکیج اولین اقدام، بررسی و تشخیص نوع خرابی بوجود آمده در پکیج توسط تعمیرکار می باشد، و طبق نوع خرابی لیست قیمت خدمات پکیج را به شما ارائه می کند.

 • نیاز به تعویض قطعات :

دومین عامل موثر در محاسبه اجرت تعمیرات پکیج، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی از دستگاه می باشد. تعمیرکار ما بدون توجه به سختی و یا زمان بر بدون تعمیر در وهله اول پس از بررسی دقیق تشخیص می دهد که آیا نیاز به تعویض قطعات هست یا خیر!؟ او در حد امکان اولویت خود را بر تعمیر قطعات خواهد گذاشت. درصورت نیاز به تعویض قطعه، هزینه های مربوط به قطعه مورد نظر نیز در محاسبه تعرفه تعمیرات لحاظ می گردد. البته باید در نظر داشت قیمت قطعات در انواع مختلف پکیج می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل هزینه تعمیر پکیج رادیانت ممکن است در برخی موارد با قیمت تعمیر پکیج رادیانت یا تعمیر پکیج رادیانت متفاوت شود.

 • زمان و میزان سختی کار :

یکی دیگر از عوامل موثر بر تعرفه خدمات پکیج، میزان سختی کار، و زمان مورد نیاز برای تعمیر می باشد. مسلما هرچه زمان بیشتری جهت عیب یابی و تشخیص خرابی صرف شود و نیاز به مهارت و تخصص بیشتری داشته باشد، هزینه تعمیر نیز بیشتر خواهد بود.

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

پکیج رادیانت ساخت کدام کشور است؟

 

کمپانی رادیانت از سال ۱۹۵۹ تا ۱۹۷۸ تولید محصولات گرمایشی را آعازو اولین پکیج شوفاژ دیواری رادیانت ایتالیا مدل RSR خود را – پکیج ایتالیایی دارای سیستم Duopass – وارد بازار کرد.
از سال ۱۹۷۹ رادیانت به عنوان یکس از برزگترین تولید کننندگان پکیج شوفاژ دیواری شناخته می شود.

انواع مدل های پکیج رادیانت:

 • پکیج مخزن دار رادیانت
 • پکیج های گرمایشی چگالشی
 • پکیج دیواری rbs
 • پکیج دیواری rbc
 • RSR RADIAN COMFORT
 • پکیج دیواری ۲۴۰۰۰ تک مبدل RBS24 رادیانت
 • پکیج دیواری ۳۲۰۰۰ دو مبدل RSR COMFORT رادیانت
 • پکیج دیواری ۲۸۰۰۰ دو مبدل RSR COMFORT رادیانت
 • پکیج دیواری ۲۴۰۰۰ دو مبدل RSR COMFORT رادیانت

ویژگی های پکیج رادیانت :

 • دارای سیستم هواگیری خودکار
 • حفاظت در برابر تشکیل رسوبات
 • بازدهی بالا
 • مصرف انرژی بسیار کم
 • صدای بسیار کم

خرید پکیج رادیانت از دیجی سرویس اردبیل:

 

دیجی سرویس اردبیل  انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت ۲ ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این پکیج با پشتیبانی دیجی سرویس اردبیل تماس حاصل نمایید، تا شما را در انتخاب پکیج مناسب یاری دهند .

ویژگی های پکیج رادیانت:

 

 1. دسترسی به کلیه اجزا و قطعاکمپانی رادیانت از سال ۱۹۵۹ تا ۱۹۷۸ تولید محصولات گرمایشی را آعازو اولین پکیج شوفاژ دیواری رادیانت ایتالیا مدل RSR خود را – پکیج ایتالیایی دارای سیستم Duopass – وارد بازار کرد.
  از سال ۱۹۷۹ رادیانت به عنوان یکس از برزگترین تولید کننندگان پکیج شوفاژ دیواری شناخته می شود.
 2. کاهش زمان تعمیر پکیج شوفاژ دیواری رادیانت ایتالیا RSR
 3. امکان تبدیل گاز شهری به مایع
 4. سیستم حفاظت در برابر رسوب
 5. پنل فرمان چند منظوره با قابلیت
 6. -نمایش وضعیت تابستانه و زمستانه ودمای تنظیم دما در هر مدل  -نمایش کدخطا   -دکمه های برنامه ریزی شده
 7. مجهز به سیستم حفاظت در برابر جام کردن پمپ وشیر سه راهی
 8. شیر تخلیه مدار گرمایشی
 9. مجهز به سیستم بای پس اتوماتیک

انتخاب پکیج مناسب برای منزل:

محاسبه سر انگشتی برای انتخاب یک پکیج دیواری مناسب

معتدل و مرطوب (شهر های شمالی)

 • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع ۸۰ تا ۱۰۰ وات
 • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع ۱۰۰ تا ۱۲۰ وات
 • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع ۱۲۰ تا ۱۴۰ وات

گرم و خشک (شهر های کوهستانی مانند مشهد، اردبیل)

 • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع ۱۰۰ تا ۱۲۰ وات
 • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع ۱۲۰ تا ۱۴۰ وات
 • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع ۱۴۰ تا ۱۶۰ وات

گرم و مرطوب (شهر های جنوبی)

 • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع ۶۰ تا ۸۰ وات
 • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع ۸۰ تا ۱۰۰ وات
 • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع ۱۰۰ تا ۱۲۰ وات

این اعداد به محاسبه سر انگشتی معروف است و مربوط به مناطق آب و هوایی ایران می باشد.

تعمیرکار پکیج رادیانت:

 

تعمیرکاران پکیج رادیانت دیجی سرویس اردبیل با داشتن مدرک فنی از مراکز معتبر و با سابقه بیش از ۷ سال در ارائه خدمات به مشتریان عزیز در سراسر اردبیل و با ۵ شعبه فعال در تمام طول شبانه روز در حال خدمت رسانی و رفع مشکل شما عزیزان هستند.عمیرکاران پکیج رادیانت دیجی سرویس اردبیل با اخلاق حرفه ای و رعایت پروتکل های بهداشتی در حال فعالیت در مجموعه هستند.

ضمانت ۶ ماه تعمیر پکیج رادیانت:

 

گروه پشتیبانی دیجی سرویس اردبیل از زمان ثبت درخواست تا پایان کار در کنار شما مشتریان عزیز خواهد بود ، تمامی خدمات این مجموعه دارای ۶ ماه ضمانت بوده و در صورت بروز مشکل تنها با تماس با پشتیبانی این شرکت خدمات خود را پیگیری نمایید.
در نظر داشته باشید پس از دریافت اولین خدمت از دیجی سرویس اردبیل و دریافت پیامک کد اشتراک تمامی خدمات دریافتی شما از این مجموعه دارای ۱۰ % تخفیف ویزه باشگاه مشتریان خواهد بود.

چرا تعمیرکار پکیح خود را باید از دیجی سرویس اردبیل سفارش دهید:

 

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج رادیانت
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
۱۰-بالاترین رضایت مردمی

 

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر