تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل M24ff

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

 

یکی از برندهای مطرح و باکیفیت ساخت ایران که توانسته با سال ها سابقه درخشان نزد خریداران ایرانی محبوبیت پیدا کند، ایران رادیاتور نام دارد. ایران رادیاتور بیش از ۲۰ مدل پکیج دیواری طراحی و تولید کرده است که در این مقاله قصد داریم به تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff بپردازیم.

 فراموش نکنید که تمام  قطعات این برند مطرح هم درست مثل برندها و مدل های دیگر، با گذشت سال دچار خرابی و استهلاک می شوند که این عوامل به از کار افتادن کلی پکیج ایران رادیاتور و مشکلات دیگری می انجامد.

اما اصلا نگران نباشید! چون تمام این مشکلات می تواند به راحتی توسط یکی از کارشناسان تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff برطرف شوند. دیجی سرویس اردبیل با به کارگیری کارشناسان زبده و کارآزمونده آماده خدمات رسانی به شماست.

 

تعمیر پکیج باید توسط یک کارشناس از نمایندگی تعمیر پکیج باشد تا بتواند آن را به صورت اصولی تعمیر کند. این تعمیرکار پکیج باید از دانش کافی در جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff برخوردار باشد. همچنین انواع مدل های ایران رادیاتور را بشناسد.

ایران سانتی گراد با تکیه بر صدها کارشناس متبحر و متخصص کلیه خدمات و تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور در اردبیل را انجام می دهد. کافی است با یک تماس ما را از مشکلات پکیج باخبر سازید. کارشناسان ما به محض هماهنگی با شما، در اسرع وقت به محل موردنظر شما می آیند.

این تکنسین های ماهر به صورت تضمینی و بر اساس استانداردهای فنی به تعمیر پکیج شما می پردازند و خیالی آسوده به شما می بخشند.

برای صرفه جویی در هزینه های شما مشتریان عزیز تمام سعی همکاران ما تعمیر قطعات فرسوده است یا تعویض آن ها. در صورتی که تعمیر پکیج امکان پذیر و به صرفه نبود، به ناچار به تعویض قطعات آن هم از نوع اصلی و فابریک، می پردازند.

بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه اصلا وجود نداشته باشد، قطعه مورد نظر را تعویض می نمایند و ما قطعات اورجینال استفاده می نمایند.

نصب پکیج

نصب پکیج ایران رادیاتور توسط افرادی که تجربه کافی در خصوص انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور، خصوصا نصب پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff ندارند، ممکن است آسیب های جدی به کارکرد آن وارد کنند. پس اصلی ترین قدم در حفظ پکیج و افزایش راندمان آن نصب اصولی و تخصصی توسط یک تکنسین نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff می باشد.

سرویس پکیج

برای رفع مشکلات در پکیج دیواری مدل m24ff مراقبت نقش مهمی در افزایش بازدهی و عمر دستگاه شما دارد. سرویس پکیج ازعوامل افزایش بازدهی و عمر دستگاه محسوب میشود برای همین منظور، با سرویس پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff به صورت دوره ای و اصولی به عمر دستگاه خود بیفزایید.

 ممکن است مشکل کوچکی در پکیج ایران رادیاتور شما رخ داده باشد که همکاران ما در سانتی گراد نماینده تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff بعد از بررسی دستگاه به عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff  می پردازند.

بررسی کد خطاهای پکیج

پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff مانند خیلی از لوازم خانگی، مجهز به چراغ های هشدار دهنده یا نمایش کد خطاهایی است که باید با هر کدام از آن ها آشنایی پیدا کنید. در صورتی که به علت مشکل کوچکی این ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff به نمایش در آمد، با آگاهی از آن ها، خودتان به راحتی بتوانید مشکل را رفع کنید. اما اگر مشکل رادیاتور شما اساسی بود، باید با نمایندگی پکیج دیواری مدل m24ff تماس بگیرید.

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

 

لیست کد خطاهای پکیج ایران رادیاتور مدل M24ff

پکیج دیواری مدل M24 پسوند FF  دارد که به معنی فن و دودکش دوجداره است. این پکیج از نوع آنالوگ است که در این نوع پکیج کدخطاها به صورت چراغ های LED نشان داده می شود.

زمانی که این چراغ ها به صورت ثابت روشن هستند، نشانه این است که پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff شما سالم است و مشکلی ندارد. زمانی که این چراغ ها در حالت چشمک زن بودند، حاکی از بروز مشکل در دستگاه شماست. در این صورت باید هر چه سریعتر با نمایندگی پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل m24ff  در اردبیل تماس بگیرید.

 

در ادامه به معرفی خطاهای پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل m24ff می پردازیم:

 • خطای ۸۰این خطا زمانی به نمایش در می آید که درجه حرارت مبدل بیش از ۱۵۰ درجه سانتیگراد باشد که علت آن بالا بودن ارتفاع شعله و همچنین، خرابی کلید حد و پمپ پکیج است.

راه حل: معمولا با رسوب زدایی واسید شویی از بین می روند اما اگر نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات بود این کار را باید به یک تکنسین از نمایندگی پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل m24ff بسپارید.

 • خطای ۷۰معمولاً زمانی که دمای مدار گرمایش در بازه ۸۹ تا ۱۰۵ درجه سانتی گراد قرار بگیرد این کد خطای پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff به نمایش در می آید.

راه حل: می توان با اسید شویی مشکل اصلی این خطا را رفع کرد.

 • خطای ۸۰- ۷۰به علت تشکیل نشدن شعله این کد خطا نشان داده می شود. قطعی گاز، بروز مشکل در قطعه تشخیص شعله و جرقه زن و همچنین تشکیل فلچ در دودکش علت های اساسی این کد خطا هستند.

راه حل: ابتدا باید وضعیت گاز را بررسی کنید و گرفتگی در دود کش را رفع کنید. در آخر هم باید مشعل و جرقه زن هم توسط یکی از کارشناسان ما در تعمیرگاه پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff تعمیر یا تعویض شوند.

 • خطای ۸۰– ۶۰: این ارور نشانه فعال شدن سیستم ضدیخ زدگی پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff است. این سیستم به عنوان محافظ پکیج عمل می کند و این خطا یک خطای ایمنی است و خود به خود توسط خود دستگاه رفع می شود.
 • خطای ۷۰– ۶۰: این کد هم حاکی از فعال شدن سیستم ضدیخ زدگی است اما این خطا زمانی فعال می شود که پمپ و مشعل روشن شوند.
 • خطای ۶۰– ۵۰: قطعه NTC خراب است و مدار رادیاتور اتصال کوتاه دارد این خطا نشان داده می شود

راه حل: تعویض قطعه NTC

 • خطای ۷۰– ۴۰: زمانی که آب در مدار پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff کاهش یابد، این خطا نشان داده می شود.

راه حل: ابتدا شیرپرکن مدار از پر از آب کنید تا فشار در حد یک بار باقی بماند. اگر باز هم با این ارور مواجه شدید، نشانه خرابی پرشر سوئیچ است که باید تعویض شود.

 • خطای ۸۰– ۵۰: وقتی سنسور NTC آب گرم مصرفی باز باشد، این کدخطا فعال می شود.

راه حل: برای رفع این خطا باید NTC تعویض شود.

 • خطای ۷۰– ۵۰: زمانی که NTC آب گرم مصرفی ایراد داشته باشد و یا مدار آن کوتاه باشد این خطا رخ می دهد و در صورت بروز این خطا NTC باید تعمیر یا تعویض شود.
 • خطای ۸۰– ۷۰ – ۵۰: این خطا زمانی فعال می شود که NTC  مدار برگشت رادیاتور خراب یا باز باشد.

راه حل: تعویض NTC

 • خطای ۸۰– ۶۰ – ۵۰: زمانی فعال می شود که NTC خراب و مدار رفت شوفاژ باز باشد .

راه حل: در این صورت NTC نیاز به تعویض دارد.

 • خطای ۷۰– ۶۰ – ۵۰: زمانی که NTC خراب و مدار رفت رادیاتور کوتاه تر از مدار اتصال باشد، این کدخطا به نمایش در می آید.

راه حل: در این صورت NTC نیاز به تعویض دارد.

 • خطای ۴۰– ۸۰: زمانی این خطا نشان داده می شود که کلید یا سنسور دود در دستگاه فعال شود.

راه حل: ابتدا از باز بودن مسیر خروجی دودکش مطمئن شوید. سپس بعد از بررسی کلاهک H از خروج دود از دودکش اطمینان حاصل کنید. در صورت خاموش نشدن کدخطا باید ترموستات را تعمیر یا تعویض کنید.

 • خطای ۸۰– ۷۰ – ۴۰: وقتی کلید حرارتی دمای بالایی را تشخیص بدهد این کد فعال می شود. اما وقتی این کد فعال شده باشد ولی NTCپکیج دمای طبیعی را نشان بدهد مشکل از رسوب گرفتن مبدل اصلی و خرابی NTC است.

راه حل ممکن است با رسوب زدایی این ارور خاموش بشود. در غیر این صورت NTC نیاز به تعویض دارد

 • خطای ۸۰– ۶۰ – ۴۰: معمولاً زمانی که با وجود روشن بودن فن در دستگاه، پرشر سوییچ دود قطع شود، این ارور به نمایش در می آید.
 • علل بروز این ارور می تواند کثیف بودن فن مسدود شدن مسیر دودکش معیوب شدن خرابی پرشر و یا شلنگ متصل به آن باشد
 • دلیل دیگر این ارور می تواند این باشد که فن از کار افتاده یا مسیر حرکت فن مسدود شده است. اگر فن پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff با دست چرخید. مشکل از برد پکیج است.

راه حل: تعویض برد یا رله های دستگاه

 • خطای ۷۰– ۶۰ – ۴۰: معمولاً زمانی که فن دستگاه خاموش باشد. ولی همچنان پرشر سوییچ دود دستگاه متصل باشد، این خطا نشان داده می شود. علت دیگر می تواند خرابی پرشر سوئیچ و خرابی رله برد باشد

راه حل: تعویض رله یا پر شر سوئیچ

 • خطای ۴۰– ۳۰: زمانی که ارتباط با برد اصلی قطع شود این ارور نشان داده می شود

راه حل: بررسی سیم های اتصال برد

 

برای مشاهده بانک ارورهای تمام برندهای پکیج کلیک کنید

بانک کامل ارورهای پکیج

 

مشکلات متداول پکیج ایران رادیاتور مدل M24ff

چرا رادیاتورهای گرم نمی شوند؟

این مشکل اساسی ترین مشکل رادیاتور مدل m24ff محسوب می شود که علت های مختلفی دارد:

 • پایین بودن ارتفاع شعله پکیج
 • وجود هوا در سیستم رادیاتور ها
 • خرابی سنسور NTCپکیج
 • عدم گردش صحیح آب در پمپ
 • پایین بودن فشار بار پکیج، رسوب گرفتن مبدل ثانویه
 • استفاده از رادیاتورهای کم ظرفیت
 • خرابی ترموستات
 • عدم رعایت استاندارد در لوله کشی ها و کم بودن ظرفیت دستگاه نسبت به ساختمان

چرا آب مصرفی گرم  نمی شود؟

خرابی فلوسوئیچ علت اصلی این مشکل است.

علت اینکه فشار آب پکیج کم شده، چیست؟

خرابی سنسور حرارتی، معیوب بودن پرشر سوییچ هوا، کم بودن فشار بار پکیج، ایراد در پمپ سیر کولا سیون، باعث بروز این مشکل می شوند که باید تمام این قطعات توسط یکی از متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff در اردبیل تعمیر یا تعویض شود.

چرا دستگاه پکیج انفجاری روشن می شود؟

علت بروز این مشکل در پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff شامل موارد زیر می شود:

 • افزایش فشار گاز طبیعی در پکیج ایران رادیاتور
 • ضعیف بودن ولتاژ جرقه سیستم جرقه زن
 • استفاده از دودکش نامناسب
 • کثیف بودن سطح مشعل و الکترود جرقه زن
 • مسدود شدن سوراخ های مشعل

علت سرد و گرم شدن آب مصرفی در پکیج ایران رادیاتور چیست؟

نوسانات فشار آب ساختمان زیاد بودن ارتفاع شعله، رسوب گرفتن مبدل ثانویه، خرابی NTC ، استفاده همزمان از دو شیر آب، خرابی شیر سه طرفه و خرابی فلوسوئیچ

چرا فن پکیج کار نمی کند؟

 • چک کنید که شاید چیزی جلوی حرکت آن را گرفته باشد.
 • پره های فن را باز کنید، و بعد از تمیز کردن آن ها، دوباره در جای خود نصب کنید.
 • درب برد را باز کنید و رله آن را تعویض نمایید.

چرا فن پکیج خاموش است ولی پرشر سوئیچ همان چنان وصل می باشد؟

خرابی پرشر سوئیچ و رله برد علت های اصلی این مشکل هستند.

راه حل: شلنگ پرشر را از سمتی که وارد فن شده از جای خود بیرون بکشید و داخل آن را تمیز کنید.

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

 

خدمات پکیج ایران رادیاتور مدل M24ff

 • خدمات شبانه روزی
 • ارائه کلیه خدمات به صورت شبانه روزی می باشد.
 • گارانتی خدمات
 • گارانتی ۱۸۰ روزه بابت کلیه خدمات ارائه داده می شود.
 • شعب مختلف در سراسر اردبیل
 • این مرکز دارای شعب مختلف در سراسر اردبیل می باشد
 • فروش انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • فروش انواع پکیج دیواری با قیمت رسمی نمایندگی ایران رادیاتور

مراحل ارائه خدمات در دیجی سرویس اردبیل

قدم اولثبت درخواست کلیه خدمات نصب، سرویس و یا تعمیرات پکیج دیواری خود را به صورت آنلاین یا با تماس تلفنی با همکاران ما در دیجی سرویس اردبیل.

قدم دومکارشناسان ما با در نظر گرفتن برند و مدل و مشکل دستگاه و لوکیشن شما، درخواست شما را به نزدیکترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

قدم سومتکنسین ما جهت هماهنگی با شما جهت حرکت به محل تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر و هماهنگ شده با شما شما به محل مراجعه کند.

قدم چهارمبعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی ۶ ماهه خدمات یا ۱ ساله قطعه تعویض شده، می توانید هزینه را به تکنسین پرداخت نمایید.

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

 

هزینه تعمیر پکیج 

هزینه تعمیر پکیج ، با توجه به پارامترهای متعددی تعیین می گردد. اما قطعا نحوه ارائه خدمات (تعمیر پکیج در محل) جزء پارامترهایی است که در نهایت به رضایت و امنیت خاطر مشتریان به واسطه عدم نیاز به حمل و نقل پکیج تا تعمیرگاه، ختم می شود.

 

هزینه تعمیرات در مرکز تعمیرات دیجی سرویس اردبیل بر اساس اصل منصفانه بودن قیمت ها و همینطور با توجه به تعرفه های تعیین شده و مصوب تعریف می شود. هر یک از مشتریانی که متقاضی دریافت خدمات تعمیرات هستند، بدون هیچ محدودیتی امکان دریافت مشاوره آنلاین در خصوص کیفیت خدمات و هزینه تعمیرات از کارشناسان دیجی سرویس اردبیل را خواهند داشت

 

برای مشاهده بانک ارورهای تمام برندهای پکیج کلیک کنید

بانک کامل ارورهای پکیج