نصب و تعمیر دزدگیر منازل و شرکت‌ها

 

نصب دزدگیر خانگی در اردبیل  یکی از مهم‌ترین اقدامات در جهت تضمین جان و مال ساکنین یک ساختمان محسوب می‌شود. عملکرد حفاظتی سیستم دزدگیر اماکن به‌این‌ترتیب است که سنسورهای دزدگیر، هرگونه حرکت یا ورود غیرمجاز به محیط مدنظر را از طریق آلارم یا تماس تلفنی اطلاع‌رسانی می‌کنند.

نصب و تعمیر دزدگیر شرکت مهم‌ترین اقدامی است که برای حفاظت از محیط کاری خود می‌توانید انجام دهید. هزینه خرید و نصب دزدگیر برای شرکت در مقابل هزینه‌های احتمالی که در صورت سرقت از محل کار شما ممکن است به وقوع بپیوندد. مبلغ ناچیزی به شمار می‌آید.

انواع دزدگیر منازل

  • نصب دزدگیر منزل ساده. این دزدگیر صرفاً با استفاده از پخش کردن آژیر، اعلام سرقت می‌کند.
  • نصب دزدگیر شرکت یا منازل که با استفاده از سیستم هشدار به خطوط تلفن ثابت از وقوع جرم خبر می‌دهد.
  • نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی
  • نصب دزدگیر اماکن بیسیم
  • نصب دزدگیر اماکن تحت شبکه

نصب دزدگیر منزل آژیری

این نوع دزدگیر از قدیمی‌ترین و ساده‌ترین انواع دزدگیر اماکن به شمار می‌آید. زیراکه هیچ‌گونه اعلان از راه دور ندارد و صرفاً در صورت بروز هر اتفاقی آژیر می‌کشد. البته این نوع نصب دزدگیر در شرکت زیاد توصیه نمی‌شود. چون ازکارانداختن این آژیر کار چندان سختی نیست. همچنین نصب این نوع دزدگیر صرفاً برای اماکنی مناسب می‌باشد که در نزدیکی محیط موردنظر شخصی باشد که بتواند سریعاً پس از پخش آژیر به پلیس اطلاع‌رسانی کند.

نصب دزدگیر در شرکت با استفاده از سیستم آلارم به خط ثابت تلفن

نسل بعدی دزدگیرها که کمی نسبت به مدل قبلی پیشرفته‌تر است. نصب و تعمیر دزدگیر اماکن با استفاده خطوط تلفن می‌باشد. در این نوع دزدگیرها علاوه بر به صدا در آمدن آژیر، اقدام به تماس با شماره‌های ذخیره شده در تلفن ثابت می‌کند. از معایب و مشکلات این دزدگیرها امکان قطع خطوط تلفن توسط سارقین است. البته هنوز هم در بسیاری از منازل به علت قیمت دزدگیر منزل ارزان به نصب و راه‌اندازی این مدل می‌پردازند.

نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی

نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی از بروز ترین و جدیدترین دزدگیرهای موجود در بازار هستند. طریقه کار این نوع دزدگیرها به ترتیبی است که در زمان بروز هرگونه خطر، دزدگیر با استفاده از سیم کارتی که در آن تعبیه شده است به تماس یا ارسال اس‌ام‌اس به شماره‌های ذخیره شده می‌کند.

نصب و تعمیر دزدگیر سیم کارتی برای تمامی مکان‌های مسکونی، تجاری و مغازه‌ها مناسب است. همچنین در این نوع دزدگیرها اعلام قطعی برق و اتمام باطری نیز اطلاع داده می‌شود.

نصب دزدگیر بیسیم

نصب دزدگیر اماکن بیسیم یا وای‌فای تفاوت‌های زیادی با همنوعان سیمی خود دارد. اولیموس‌ترین تفاوت آنها عدم نیاز به سیم‌کشی می‌باشد. مورد بعدی قیمت دزدگیر بیسیم است، که اندکی گرانتر می باشد. البته با توجه به هزینه سیم کشی، داکت کشی و غیره برای نصب دزدگیر سیمی و ساده، در نهایت تفاوت چندانی با هم نخواهند داشت.

به خاطر داشته باشید که نصب دزدگیر شرکت بیسیم مناسب مکانهای بسیار پر رفت وآمد نیست. زیرا با افزایش تعداد چشمی دزدگیر، مصرف باتری آنها بالا می رود و دقت شناسایی دزدگیر به طبع کاهش پیدا می‌کند.

منظور از تحت شبکه ایجاد یک سیستم هوشمند ساختمانی است. به این ترتیب امکان مانیتورینگ و مدیریت دزدگیر تحت شبکه از راه دور مقدور می‌شود. از نصب و راه‌اندازی دزدگیر تحت شبکه معمولا در سازمان های بسیار وسیع استفاده می‌شود. از برندهای مطرح تولید کننده این نوع دزد گیرها، به برند پارادوکس می توان اشاره نمود.

تعمیرات دزدگیر اماکن دراردبیل

هدزد گیرها نیز مانند تمام وسایل الکترونیکی دیگر ممکن است طی مرور زمان و عوامل فیزیکی دچار ایراداتی شوند. اما خوب همیشه نگرانی هایی از بابت افرادی که جهت نصب و تعمیر دزدگیر منزل یا شرکت‌ها اعزام می شوند، وجود دارد. این نگرانی ها شامل این است که این افراد آموزش تعمیرات دزدگیر اماکن را به طور کامل گذرانده باشند و بتوانند کاملاً حرفه ای به عیب یابی دزدگیر اماکن بپردازند. شرکتدیجی سرویس اردبیل با کادر مجرب و آموزش دیده ، آماده ارائه خدمات مطمئن و با کیفیت در سراسر اردبیل  می باشد در ادامه به تعدادی از مشکلات دزدگیر اماکن که شایع تر است می پردازیم.

  • علت فعال نشدن دزدگیر اماکن چیست؟
  • علت آژیر نزدن دزدگیر اماکن چیست؟
  • علت کار نکردن ریموت دزدگیر اماکن چیست؟
  • علت تأخیر در به صدا در آمدن آژیر چیست؟
  • علت بدون دلیل به صدا در آمدن آژیر خطر دزدگیر چیست؟

تعمیر دزدگیر خانگی در اردبیل

اگر با هر کدام از مشکلات دزدگیر اماکن که بالا اشاره کردیم و یا هر مورد جدید دیگری مواجه شده‌اید. می‌توانید ازدیجی سرویس اردبیل  کمک بخواهید. تیم متخصص دیجی سرویس اردبیل آماده ارائه خدمات تعمیر دزدگیر شرکت‌ها و منازل در تمام برندهای موجود در بازار هستند. نصب و تعمیر دزدگیر فایروال، نصب و تعمیر دزدگیر سایلکس (SILEX) ، نصب و تعمیر دزدگیر کلاسیک و نصب و تعمیر دزدگیر (GMK) و غیره  توسط متخصصین و نصاب دزدگیر حرفه ای، دارای سوابق حرفه‌ای و تضمین شده انجام می‌شود.

قیمت نصب دزدگیر در منزل و شرکت‌ها

اجرت نصب دزدگیر منازل به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی مانند نوع دزدگیر، تعداد سنسورهای دزدگیر و همچنین مت پوشش بنا، از موارد تعیین‌کننده هزینه نصب دزدگیر اماکن هستند.

به طور مثال هرچه دزدگیر ساده‌تر باشد طبعاً قیمت نصب دزدگیر خانه نیز کمتر می‌شود. معمولاً هزینه نصب دزدگیر منزل‌هایی که امکان تماس با پلیس یا کاربران خود را فراهم می‌کند بیشتر از سایر مدل‌ها است. همچنین هزینه نصب دزدگیر سیم کارتی نیز ارتباط مستقیمی با متراژ مکان موردنظر دارد. زیرا چشمی و سنسورهای بیشتری در فضاهای وسیع‌تر باید نصب شوند، که همواره قیمت نصب دزدگیر را تغییر می‌دهند.