مزایای ثبت سفارش برای نصب هالوژن و چراغ سقفی در  دیجی سرویس اردبیل

نصب هالوژن و چراغ سقفی حول محول تغییر دکوراسیون سقف و نصب انواع سقف کاذب مطرح است. بیشتر مشتریان متقاضی اعمال این سبک نورپردازی و نصب چراغ در سقف ساختمان انتظار مشاهده و دریافت یک خروجی کار با کیفیت مطلوب با صرف هزینه مناسب را دارند. امروزه روش‌های مختلف نصب هالوژن و چراغ سقفی متناسب با هر نوع سلیقه و سبک دکوراسیون منازل در طرح‌های مختلف قابل انجام است. 

برخورداری از تخصص و مهارت کافی در هنگام نصب هالوژن و چراغ سقفی یک نکته بسیار مهم و اوصولی است که باید به آن توجه شود. ممکن است نداشتن اطلاعات و سطح دسترسی مناسب به افراد متخصص، مشتریان نصب هالوژن و چراغ سقفی را با مشکلاتی مانند نامطلوب بودن نتیجه کار علی رغم پرداخت هزینه بیش از حد معمول مواجه کند. سوالی که ممکن است برای کاربران متقاضی در این زمینه پیش آید این است که چگونه به افرادی متخصص و کاربلد در نصب هالوژن و چراغ سقفی دسترسی داشته باشیم؟

 

دیجی سرویس اردبیل ا ایجاد دسترسی راحت و اوصولی به افراد کارشناس در نصب هالوژن مشکلات احتمالی مواجه با افراد غیر متخصص را تا حد زیادی کاهش داده است. با یک ثبت سفارش آنلاین از طریق تلفن همراه در سایت  دیجی سرویس اردبیل امکان دریافت هر گونه خدمات در این زمینه برای کاربران به وجود می‌آید.

قیمت نصب هالوژن و چراغ سقفی بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

قیمت نصب هالوژن و چراغ سقفی وابسته به عواملی مثل نوع سقف کاذب(رابیتس، کناف و…) و همین طور انواع دیگر سقف‌ها (آجری، فلزی، MDFو موزاییکی یا سرامیکی) و انواع هالوژن و لامپ سقفی (توکار و لامپ هالوژن سوکتی، هالوژن سه حالته و…) در سبک‌های مختلف دکوراسیون بستگی دارد. 

 

موارد بیان شده در نصب هالوژن و چراغ سقفی به طور مستقیم مواد به کار رفته در ساخت سقف و انواع هالوژن و چراغ استفاده شده برای انجام کار تاثیر داشته بنابراین تا حدودی تعیین کننده قیمت نصب هالوژن و چراغ سقفی هستند.

ابهامات زیادی درباره موارد تعیین کننده قیمت نصب چراغ سقفی وجود دارد. برای داشتن اطلاعات دقیق در این خصوص به راحتی با یک استعلام رایگان پس از ثبت سفارش دردیجی سرویس اردبیلبه ابهامات ایجاد شده در ذهنتان را در مورد قیمت نصب هالوژن و چراغ سقفی پایان دهید.

افراد متخصص در زمینه قیمت نصب هالوژن و چراغ سقفی با مشاهده نحوه سفارش و درخواست مشتریان و بررسی دکوراسیون منزل و سبک سقف ساختمان پس از پیشنهاد روش اصولی، یک قیمت حدودی را تعیین کرده و با کاربران متقاضی در میان می‌گذاراند.

 

آشنایی با روش‌های نصب هالوژن و چراغ سقفی

بیشترین سبک کاربردی نصب هالوژن و چراغ سقفی با ورود انواع سقف کاذب به دکوراسیون و طراحی داخلی ساختمان رواج پیدا کرده است. البته در گذشته نیز بر روی انواع سقف‌های سنتی آجری و چوبی و … انواع چراغ‌های سقف دار رنگی و غیر رنگی نصب شده و در زیبایی فضای اطراف بسیار کاربرد داشته است

امروزه سبک‌های جدید این هالوژن‌ها و چراغ‌های سقفی وابسته به نیاز افراد در طراحی شده و پس از تولید در زمینه طراحی انواع سقف به کار برده می‌شوند. در این قسمت با انواع نصب هالوژن و چراغ سقفی برای ساختمان‌هایی یا سقف‌های متنوع آشنا می‌شویم. 

 

انواع نصب هالوژن و چراغ سقفی

سبک‌های مختلف نصب هالوژن و چراغ سقفی وابسته به نوع سقف متفاوت است. به عنوان مثال کاربرد انواع هالوژن بیشتر در سقف‌های کاذب رواج داشته و با استقبال بیشتری مواجه است. 
•    نصب در سقف رابنتس و کناف 
•    نصب در سقف‌های آجری
•    نصب در سقف‌های MDF
•    نصب در سقف‌های فلزی
•    نصب در سقف‌های موزاییکی و سرامیکی
•    و …

 

نحوه تعویض لامپ هالوژن سقفی، نصب فنر هالوژن، فاصله هالوژنها در کناف، طراحی هالوژن در سقف و نحوه سیم کشی نور مخفی از جمله مواردی است که باید در نصب هالوژن و چراغ سقفی با مهارت بالایی در برقکاری و اوصول پایه انجام این کار صورت گیرد.

 

انواع نصب چراغ سقفی و فریم برای نصب لامپ هالوژن در سقف‌های مختلف

  • لامپ هالوژن سوکتی
  • هالوژن سه حالته ترانس سر خود
  • هالوژن سه حالته دور رنگی
  • فریم دور رنگی برای جای گذاری لامپ هالوژن
  • فریم ورقی سفید، استیل برای جای گذاری لامپ هالوژن
  • فریم آلومینیوم برای جای گذاری لامپ هالوژن