آریستون یک برند ایتالیایی است که لوازم خانگی با بالاترین کیفیت و کارایی به بازار عرضه کرده است.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون ARISTON  در اردبیل با استفاده از با کیفیت ترین قطعات و تعمیرکار متخصص، دستگاه شما را تعمیر می کند. برای استفاده از خدمات نمایندگی لباسشویی آریستون با شماره ۰۹۱۴۶۴۵۶۳۴۰ تماس بگیرید، پس از تماس و ثبت سفارش، آدرس پنل کاربری از طریق پیامک برای شما ارسال می شود که در آن قسمت می توانید تمامی جزئیات فرآیند خدمات را مشاهده کنید.

تعمیر لباسشویی در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر لباسشویی در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

فهرست

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون ARISTON در اردبیل

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در اردبیل

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آریستون به چه صورت است؟

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در محل

تعمیر لباسشویی آریستون چقدر زمان می برد؟

تعمیرکار نمایندگی لباسشویی آریستون چه ویژگی هایی دارد؟

پرسش های متداول عیب یابی لباسشویی آریستون

کدهای خطای لباسشویی آریستون

 

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون ARISTON در اردبیل

 • جهت ارتباط با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در اردبیل با شماره ۰۹۱۴۶۴۵۶۳۴۰ تماس حاصل فرمایید.
 • همچنین می توانید در دیجی سرویس اردبیل درخواست آنلاین ثبت کنید.
 • پس از ثبت اطلاعات، لینک پنل کاربری به تلفن همراه شما ارسال می شود.
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی آریستون با شما تماس گرفته و طبق زمانبندی درخواستی شما در محل حاضر می شود.
 • در پنل کاربری خود می توانید نام و مشخصات تکنسین ، فاکتور، زمان حضور تعمیرکار در محل شما و … را مشاهده کنید.
 • در پایان سرویس علاوه بر اینکه می توانید خودتان به تعمیرکار ماشین لباسشویی آریستون امتیاز دهید، واحد Happy Call با شما تماس گرفته و رضایت شما را از خدمات جویا می شود و ما هر گونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

کاربران گرامی دیجی سرویس اردبیل با استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در این مرکز می توانند از پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته در پنل کاربری خود بهره مند شوند. توجه داشته باشید که امکان ارتباط با واحد پیگیری و شکایات از طریق پنل کاربری که لینک آن از طریق پیامک برای شما ارسال می شود، وجود دارد.

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در منزل شما انجام می شود و ما هرگز لباسشویی را از محل شما خارج نمی کنیم. در صورت نیاز به حذف قطعه ای از دستگاه شما برای تعمیرات، در همان پنل کاربری به شما رسید می دهیم تا با خیال راحت از خدمات این مرکز بهره مند شوید.

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در اردبیل

جهت تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در اردبیل با شماره ۰۹۱۴۶۴۵۶۳۴۰  تماس حاصل فرمایید. پس از ثبت مشخصات، تعمیرکار در کمترین زمان در محل شما حاضر خواهد شد. در هر کجای اردبیل بزرگ اعم از:

استان اردبیل و حومه که زندگی می کنید می توانید از خدمات این مرکز برای تعمیر لباسشویی آریستون بهره مند شوید. کلیه خدمات لباسشویی آریستون در استان اردبیل با استفاده از با کیفیت ترین قطعات انجام می شود.

دیجی سرویس اردبیل با سابقه­ ای درخشان در عرصه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون آماده انجام تمام تعمیرات تخصصی در منزل شما می ­باشد. تعمیرکار لباسشویی آریستون در کمترین زمان ممکن دستگاه شما را با کمترین هزینه ممکن رفع عیب می­ کند.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در اردبیل به شرح زیر است:

 1. استفاده از قطعات فابریک
 2. حفظ کیفیت صد در صدی دستگاه شما
 3. استفاده از تعمیرکار متخصص و آموزش دیده برای تعمیر لباسشویی آریستون
 4. فاکتور با شرح کامل خدمات
 5. پشتیبان آنلاین و ۲۴ ساعته در پنل کاربری
 6. دارای واحد پیگیری و پشتیبانی خدمات، شکایت و حقوقی، هپی کال و کنترل کیفیت میباشد.

 

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آریستون

استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آریستون یکی از مطمئن ترین راه های تعمیر این محصول می باشد. هنگام خرید ماشین لباسشویی آریستون با استفاده از کارت گارانتی محصول حتما با شماره خدمات پس از فروش تماس بگیرید تا از خدمات ویژه بهره مند شوید. خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آریستون موظف به تعمیر با استفاده از قطعات اصلی می باشد.

تعمیر لباسشویی آریستون در منزل

تعمیرکار متخصص دیجی سرویس اردبیل ماشین لباسشویی آریستون را در منزل شما تعمیر می کند. با استفاده از این سرویس می توانید تمامی امکانات نمایندگی تعمیر لباسشویی آریستون را در منزل خود داشته باشید. توجه داشته باشید که در حین تعمیر، ماشین لباسشویی آریستون از محل شما خارج نخواهد شد. در صورتی که قطعه ای نیاز به تعمیر داشته باشد، تعمیرکار دیجی سرویس اردبیل آن را از دستگاه خارج کرده و پس از رفع ایراد، ظرف ۷۲ ساعت کاری مجدداً آن را روی دستگاه شما نصب می کند. همچنین زمانی که قطعه ای از ماشین لباسشویی آریستون شما باز می شود، رسید آن در پنل کاربری شما ثبت می شود.

در ادامه به مزایای استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی آریستون در منزل می پردازیم:

 1. وقتی تعمیرکار به خانه شما می آید، در زمان و هزینه خود صرفه جویی می کنید.
 2. با حضور تعمیرکار ماشین لباسشویی آریستون در منزل، خطرات جابجایی ماشین به بیرون از منزل شما را تهدید نمی کند.
 3. اگر در مورد استفاده از ماشین لباسشویی آریستون سوالی دارید می توانید از تعمیرکار دیجی سرویس اردبیل بپرسید.
 4. شما مستقیماً بر عملکرد تکنسین نظارت خواهید کرد.
تعمیر لباسشویی در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر لباسشویی در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

آیا می دانید استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیرمجاز و انتقال دستگاه به بیرون از منزل جهت تعمیرات می تواند به لباسشویی آریستون شما خسارت جبران ناپذیری وارد کند؟!

خدمات تعمیرات در محل نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون یک مزیت محسوب می شود و شما عزیزان می توانید از نزدیک ناظر عملکرد تکنسین باشید و هرگونه عیب یابی را مشاهده کنید. برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در منزل می توانید با شماره های  ۰۹۱۴۶۴۵۶۳۴۰    تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی آریستون چقدر زمان می برد؟

ماشین لباسشویی را می توان یکی از ضروری ترین لوازم خانگی دانست به طوری که هیچ خانواده ای نمی تواند بدون داشتن آن به زندگی روزمره خود ادامه دهد، بنابراین پاسخ به این سوال که تعمیر ماشین لباسشویی آریستون چقدر طول می کشد مهم است.

پس از ثبت درخواست شما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون، تعمیرکار مربوطه باید در کمتر از یک ساعت در منزل شما حاضر شود، پس از عیب یابی و تشریح تمامی ایرادات، مراحل تعمیر ماشین لباسشویی آریستون آغاز خواهد شد.

در اکثر موارد تعمیر لباسشویی آریستون به صورت همزمان انجام می شود. اما اگر قطعه ای مانند برد الکترونیکی یا موتور نیاز به تعمیر داشته باشد، ظرف ۷۲ ساعت کاری پس از تعمیر بر روی دستگاه شما نصب می شود. دیجی سرویس اردبیل به ارائه خدمات تعمیر اضطراری ماشین لباسشویی آریستون معروف است.

اگر میخواهید در سریعترین زمان لباسشویی آریستون شما تعمیر شود با شماره ۰۹۱۴۶۴۵۶۳۴۰   تماس حاصل نمایید.

تعمیرکار لباسشویی آریستون چه ویژگی هایی دارد؟

رفع ایرادات و خرابی ماشین لباسشویی آریستون یکی از مواردی است که باید توسط متخصص انجام شود. انتخاب فردی با مهارت و تجربه کافی می تواند از هزینه های اضافی برای تعمیر دستگاه جلوگیری کند. بنابراین بهتر است برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در محل از خدمات نمایندگی استفاده کنید. اما تعمیرکار نمایندگی لباسشویی آریستون چه ویژگی هایی دارد؟

 • تعمیرکار نمایندگی ماشین لباسشویی آریستون دانش، مهارت و تجربه بسیار بالایی در زمینه تعمیر و عیب یابی این برند دارد.
 • او با تمام عیب ها و خطاها آشناست.
 • تعمیرکار نمایندگی ماشین لباسشویی آریستون برای تعمیر ماشین شما فقط از قطعات اصلی استفاده می کند.
 • پس از تعمیر و تعویض قطعات ماشین لباسشویی گارانتی معتبری را در اختیار شما قرار می دهد.
 • تعمیرکار نمایندگی ماشین لباسشویی آریستون با رعایت نکات بهداشتی و اصول سرویس، عیب یابی را در محل انجام می دهد.
 • در دوره های آموزشی تعمیر ماشین لباسشویی جدید آریستون شرکت می کند و دانش کافی در این زمینه کسب می کند.

برای استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی لباسشویی آریستون با شماره ۰۹۱۴۶۴۵۶۳۴۰  تماس حاصل فرمایید.

پرسش های متداول مشتریان از نمایندگی ماشین لباسشویی آریستون

پس از خراب شدن دستگاه و سپردن آن به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون، مشتریان با سوالاتی مواجه می شوند که در این قسمت به تعدادی از آن ها پاسخ خواهیم داد.

 

عیب یابی ماشین لباسشویی آریستون

اگر بر روی صفحه نمایش لباسشویی آریستون شما کد خطا نمایان شده است و نمیدانید چگونه باید آن را تعمیر کنید، پیشنهاد میکنم سری به مقالات کاربردی دیجی سرویس اردبیل در زمینه علت ارور و راهنمای استفاده این محصول بزنید و یا در بخش پرسش و پاسخ سوالات آریستون در دیجی سرویس اردبیل به مشاهده پرسش های دیگر کاربران در زمینه تعمیرات لباسشویی آریستون بپردازید، شاید سوال شما هم باشد و با مطالعه آن مشکل لباسشویی آریستون شما به راحتی حل شود.

عیب یابی ماشین لباسشویی آریستون نیاز به تخصص دارد. برای رفع مشکل باید دانش کافی در این زمینه داشته باشید. در این بخش به عیب یابی مشکلات مختلفی که برای لباسشویی آریستون شما پیش می آید، خواهیم پرداخت.

برخی از رایج ترین مشکلات لباسشویی آریستون به شرح زیر می باشد:

 1. مشکل در تخلیه آب
 2. ایجاد صدای زیاد
 3. سرعت پایین آبگیری
 4. چروک شدن بیش از حد لباس بعد از شستشو
 5. تمیز نشدن لباس بعد شستشو
 6. ایجاد بوی نامطبوع
تعمیر لباسشویی در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر لباسشویی در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

در ادامه به بررسی و ارائه راهکارهایی برای حل برخی از مشکلات رایج لباسشویی آریستون می پردازیم.

تعمیر مشکل تخلیه نشدن آب در لباسشویی آریستون

برای تعمیر مشکل تخلیه نشدن آب در لباسشویی آریستون موارد زیر را بررسی نمایید.

 • پمپ تخلیه را بردارید و پمپ را از نظر انسداد بررسی کنید.
 • اگر پمپ تخلیه مسدود نیست، اما در زمان تخلیه همچنان سر و صدا دارد، برای تعویض پمپ تخلیه با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون تماس بگیرید.
 • همچنین اگر مسیر شلنگ تخلیه مسدود شده است، سعی کنید انسداد را برطرف کنید.
 • فراموش نکنید که در صورت پارگی در شیلنگ باید آن را تعویض کنید.
 • برخی از مدل های ماشین لباسشویی آریستون مجهز به شیر در پمپ تخلیه هستند.
 • شیر باید به صورت دوره ای چک و تمیز شود.
 • ممکن است به دلیل پرز از لباس ها و اشیاء کوچک مسدود شده و دستگاه به درستی تخلیه نشود.
 • بنابراین برای رفع مشکل تخلیه در ماشین لباسشویی آریستون، مسیر تخلیه (پمپ، شیلنگ، فیلتر، فاضلاب) را باید بررسی نمایید تا مسدود نباشد.

برای رفع ایراد تخصصی و رفع مشکل تخلیه نشدن آب، میتوانید از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در دیجی سرویس اردبیل بهره مند شوید.

تعمیرات مشکل سر و صدا در ماشین لباسشویی آریستون

نادیده گرفتن سر و صدا می تواند بسیار پرهزینه باشد، صداهایی در حین شستشو وجود دارد که به طور کلی شبیه به هم هستند، اما اکثر آنها در زمان چرخش ایجاد می شوند. در برخی موارد، صدای ماشین لباسشویی می تواند ناشی از موارد ساده ای باشد که به راحتی قابل تعمیر است، اما در برخی موارد ممکن است ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر تخصصی داشته باشد. برای این کار با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در دیجی سرویس اردبیل تماس بگیرید تا از خدمات آن بهره مند شوید. در زیر علل رایج صدای ماشین لباسشویی را شرح داده ایم.

 • یکی از شایع‌ترین علل سر و صدای ماشین‌های لباسشویی آریستون در زمان چرخش، بلبرینگ درام است.
 • در اولین قدم درام را با دست بچرخانید.
 • اگر در حین چرخش صدایی شنیده شود، به احتمال زیاد مشکل با تعویض بلبرینگ درام حل خواهد شد.
 • اشیایی که بین دیگ لباسشویی و درام داخلی گیر کرده اند می توانند هنگام چرخش صدای ترسناکی ایجاد کنند.
 • اگر فکر می کنید سکه یا جسم فلزی دیگری در مخزن لباسشویی وجود دارد، باید فورا آن را بردارید.
 • یکی دیگر از دلایل رایج صدای زیاد در ماشین لباسشویی، خرابی بلبرینگ است.
 • یاتاقان ها ممکن است به دلیل سایش نیاز به تعویض داشته باشند.
 • تعویض بلبرینگ باید توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی آریستون انجام شود.

در صورت نیاز به تعمیر تخصصی و رفع مشکل صدا با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون تماس بگیرید.

تعمیر نشتی آب در لباسشویی آریستون

اگر با مشکل نشتی آب مواجه هستید، برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون موارد زیر را بررسی کنید:

 • اگر هنگام شستشو آب از ماشین لباسشویی نشت کند، ممکن است شلنگ تخلیه مسدود شده باشد.
 • در این حالت شلنگ تخلیه را به دقت بررسی کنید تا پیچ نخورده یا پاره نشده باشد.
 • اگر مسیر شیلنگ تخلیه توسط اجسام خارجی مسدود شده است، از شیلنگ اضطراری برای خارج کردن آب باقیمانده استفاده کنید.
 • پایه های ماشین لباسشویی خود را به دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید که هم سطح هستند.
 • اتصال بین شیلنگ و شیر اگر به درستی سفت نشود می تواند منبع نشت آب باشد.
 • اگر پمپ تخلیه توسط اشیا یا لباس های کوچک مسدود شود، آب روی زمین می ریزد.
 • برای حل این مشکل، پنل کوچک پایین ماشین لباسشویی را جدا کرده و فیلتر را تمیز کنید.
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی آریستون تمیز کردن ماهیانه فیلتر پمپ تخلیه را اکیدا توصیه می کند.

اگر مشکل نشتی آب ماشین لباسشویی حل نشد، میتوانید از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در دیجی سرویس اردبیل بهره مند شوید.

تعمیرات مشکل باقی ماندن کف بر روی لباس

اگر با مشکل باقی ماندن کف روی لباس مواجه هستید، برای تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون موارد زیر را بررسی کنید:

 • یکی از شایع ترین دلایل باقی ماندن کف روی لباس، استفاده از پودر لباسشویی نامناسب است.
 • اگر به جای پودر ماشینی از پودر دستی استفاده کنید، در حین شستشو کف زیادی تولید می شود که ماشین لباسشویی قادر به تمیز کردن آن نخواهد بود.
 • در خرید مواد شوینده دقت کنید.
 • اگر لباس‌هایتان خیلی چرب یا کثیف است، هرگز پودر لباسشویی بیش از مقدار استاندارد در ماشین لباسشویی آریستون نریزید.
 • پودر زیاد روی لباس کف می گذارد.

علت بوی بد داخل دیگ لباسشویی آریستون چیست؟

اگر با مشکل بوی بد مواجه هستید، برای تعمیر لباسشویی آریستون در منزل، موارد زیر را بررسی کنید:

 • همیشه به یاد داشته باشید که بلافاصله پس از اتمام فرآیند شستشو، لباس ها را از مخزن خارج کنید.
 • اگر لباس ها به مدت طولانی در ماشین لباسشویی بماند، محیط داخل دیگ به دلیل رطوبت زیاد به مکانی بسیار مناسب برای رشد قارچ ها و باکتری ها تبدیل می شود.
 • در هنگام مواجهه با این مشکل، محفظه داخلی و لاستیک اطراف در را با پارچه نرم خشک کنید و در صورت نیاز با استفاده از دفترچه راهنما، داخل دیگ را با مواد شوینده مناسب رسوب زدایی کنید.

چرا بعضی از لباس ­ها بعد از شستشو در لباسشویی خراب می­ شوند؟

اگر با مشکل خرابی لباس در ماشین لباسشویی مواجه هستید، برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون موارد زیر را بررسی کنید:

 • قبل از شستن لباس ها با ماشین لباسشویی آریستون، جنس لباس را بررسی کنید.
 • پارچه های نخی می توانند در برابر آهن و آب گرم مقاومت کنند.
 • در حالی که ترکیب پلی استر به محیط خنک تری نیاز دارد.
 • برچسب های اصلی لباس ها به وضوح در مورد جنس لباس توضیح داده شده است.
 • اگر شک دارید، لباس ها را با سرعت کم و دمای متوسط بشویید.
تعمیر لباسشویی در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر لباسشویی در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

جدول کد خطا یا ارور لباسشویی آریستون

نمایش کد خطا یا ارور به شما کمک می‌کند تا بلافاصله پس از بروز مشکل در دستگاه، به سراغ برطرف کردن آن رفته و از تحمیل شدن خسارات بیشتر به ماشین لباسشویی پیشگیری کنید.

آنچه لازم است بدانید این است که در بیشتر اوقات، ظاهر شدن کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی آریستون، به دلیل مشکلات مربوط به نصب و نگهداری دستگاه بوده و مربوط به اختلال قطعات آن نیست، در این زمان باید به نکاتی نظیر تراز بودن دستگاه توجه کرده و در صورت تراز نبودن دستگاه، آن را تراز کنید.

به منظور دسترسی آسان تر کاربران، کدخطای لباسشویی آریستون و علت احتمالی آن در جدول زیر گردآوری شده است:

کد خطا شرح خطا
F10 ممکن است شیر آب سرد بسته باشد یا شیلنگ تخلیه دچار خمیدگی شده باشد. ابتدا بررسی کنید شیر آب سرد باز باشد و شیلنگ دچار تاخوردگی یا گرفتگی نشده باشد.
F11 این ارور زمانی نمایش داده می‌شود که لباسشویی با آبگرم پر نشود. در این حالت ممکن است لوله‌های ماشین لباسشویی آریستون یخ باشند یا شیلنگ تخلیه دچار مشکل شده باشد.
F12 احتمالا شیرهای آب ماشین لباسشویی دچار مشکل شده‌اند.
F13 لباسشویی با آب سرد و گرم پر نمی‌شود. تغذیه آب، شیر ورودی و اتصالات شیلنگ گرم و سرد را به دقت بررسی کنید.
F14 این ارور لباسشویی آریستون مربوط به گرمایش آب است. سنسور حرارتی و المنت باید بررسی و در صورت لزوم تعویض شوند.
F15 متاسفانه آب به بیرون پمپ نمی‌شود. احتمالا موقعیت شیلنگ تخلیه باید تغییر کند و هرگونه انسداد و گرفتگی برطرف شود.
F16 اگر سطح آب بیش از اندازه بالا باشد، این ارور نمایش داده می‌شود.
F17 درب ماشین لباسشویی به درستی بسته نشده است و ممکن است میکروشوئیچ درب مشکل داشته باشد. باید میکروسوئیچ و قطعات مربوط به درب چک شود.
F20/F21 ممکن است ترمیستور خراب شده باشد و نیاز به تعمیر یا تعویض آن باشد.
F30/F31 درایو موتور ماشین لباسشویی دچار مشکل شده است. برنامه‌ شستشو را دوباره اجرا کنید و در صورت تکرار کد خطا از یک تکنسین کمک بگیرید.
F40 آب زیر سطح حفاظت جمع شده است. برای برطرف کردن این ارور لباسشویی آریستون از یک تکنسین راهنمایی بگیرید.
F41 هیدروستات و برد الکترونیکی باید هرچه سریع‌تر بررسی شوند. اگر این قطعات معیوب شده باشند باید برای تعمیر آنها اقدام کنید.
F50/F51 با دیدن این کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی آریستون، دستگاه را باید مجددا برنامه‌ریزی کنید.
E33، E35، E36، E37 یا E39 کد خطا به سوئیچ فشار ماشین لباسشویی آریستون مربوط می‌شود.
E40، E41، E42، E43، E44 یا E45 قفل درب ماشین لباسشویی دچار مشکل شده است و باید بررسی شود.
E61، E62، E66 یا E71 سیستم گرمایشی دستگاه دچار مشکل شده است و احتمالا سنسور دما خراب شده است و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.
E61، E62، E66 یا E71 المنت حرارتی، سنسور دما، اتصالات و سیم‌کشی به هردو سنسور دما و المنت حرارتی باید فورا بررسی شوند.
E82، E83، E93، E94، E95، E96 یا E97 این کدهای خطا مربوط به خطای برنامه‌نویسی در برد کنترل دستگاه هستند و این برد باید بررسی شود.

 

ارور لباسشویی آریستون شرح کدخطا
F01 اتصال کوتاه ترایاک موتور
F02 جدا شدن تاکومتر متراکم موتور لباسشویی
F03 ایراد در ترمیستور ماشین لباسشویی
F04 و F05 وجود مشکل در سوئیچ فشار
F06 خطای سلکتور برنامه در لباسشویی
F07 گیر کردن رله گرمایش
F08 فعال نشدن رله گرمایش
F10 ایراد در سوئیچ فشار
F11 فعال نشدن پمپ لباسشویی آریستون
F12 وجود مشکل در ارتباطات لباسشویی
F13 معیوب شدن فن خشک کن یا ترمیستور خشک کن
F14 وجود مشکل در المنت خشک کن
F15 خراب شدن رله المنت خشک کن
H20 آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

 

تعمیر لباسشویی در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر